Piękny bliźniak w spokojnej części Szczecina.
Ofertą sprzedaży jest bliźniak w spokojnej części prawego brzegu. Usytuowany jest w dzielnicy Wielgowo, który jest dobrze skomunikowany z resztą Szczecina.
W niedalekiej okolicy piękny las, umożliwiający swobodne spacery, ale także przystanek komunikacji miejskiej, z którego co 20 minut odjeżdża autobus.
Dom o metrażu 153,72, na który składają się:
-duży, jasny ustawny salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na ogród,
-2 ustawne pokoje,
-główna sypialnia z wydzieloną garderobą,
-łazienka z wanną, prysznicem, toaletą oraz oknem,
-łazienka z prysznicem oraz toaletą,
-spiżarnia,
-wiatrołap,
-kotłownia wraz z pralnią,
-garaż jednostanowiskowy.
Dom wykonany z wysokiej klasy materiałów. Na podłogach kafle w imitacji paneli podłogowych, ściany gładzone, malowane.
Dzięki oknom argonowym oraz 20 cm izolacji, dom jest energooszczędny. Ogrzewanie gazowe podłogowe.
W każdym pomieszczeniu zainstalowane zostały rolety antywłamaniowe oraz moskitiery.
Świeżo wymieniony bezobsługowy zbiornik wodny oraz rekuperacja.
Wykonana została instalacja alarmowa (nieaktywny).
Garaż jednostanowiskowy w bryle budynku, wpisany metraż domu.
W budynku znajduje się poddasze ok 60m2, z możliwością aranżacji na dodatkowe pokoje oraz łazienkę(zostały podciągnięte wszystkie potrzebne media).
Piękny ogród z licznymi nasądzeniami oraz zadaszony taras umożliwia idealny wypoczynek.
Lokalizacja idealna dla ludzi ceniących ciszę i spokój.
Zapraszam na prezentację!
Przed prezentacja podpisywana będzie standardowa umowa pośrednictwa w nabyciu nieruchomości.
KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast
Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).