Elite Nieruchomości to agencja, o której głośno mówi się w Szczecinie. - Dlaczego?

 

Nowa luksusowa siedziba, tytuł najlepszego biura nieruchomości województwa zachodniopomorskiego, wypowiedzi eksperckie zamieszczane w mediach, powiększający się zespół, ale przede wszystkim zaufanie klientów - to elementy, dzięki którym Elite Nieruchomości zdobyło lokalny rynek.

Podczas gdy jedni starali się utrzymać poziom, Elite Nieruchomości pracowało, aby ten poziom podnieść. Ciężka i sukcesywna praca opłaciła się. Ledwie kilka miesięcy temu firma zdobyła uznanie komisji prestiżowego konkursu “Lider Nieruchomości Otodom” i tytuł najlepszego biura nieruchomości na Pomorzu Zachodnim, a już może pochwalić się nową siedzibą w Szczecinie. Na 140 m2, w biurowcu Cukrowa Office przy ulicy Kwiatkowskiego na Gumieńcach, agencja urządziła elegancką przestrzeń dla maklerów i swoich klientów. Przestronne wejście z poczekalnią, kameralne biura oraz sala konferencyjna - wszystko połączone spójnym motywem złota i szkła. Architektura wnętrza jest tu odzwierciedleniem stylu pracy całego zespołu Elite.

Profesjonalizm działalności to efekt 20 lat doświadczenia na rynku nieruchomości właściciela agencji - Krzysztofa Makowskiego. Pośrednicy tworzący zespół Elite również mogą pochwalić się wieloletnim stażem, który przygotował ich do sprostania każdej sytuacji. Nie bez znaczenia pozostają regularne szkolenia, podnoszące kwalifikacje i wiedzę oraz przyjacielska atmosfera, jaka panuje między pracownikami. Jak mówią - zgrany zespół to podstawa. A już w te wakacje zespół się powiększy. - Właśnie do teamu dołączają kolejne dwie pośredniczki. W tym miejscu należy podkreślić, że w Elite zdecydowanie stawia się na siłę kobiet. Panie mają tu znaczącą przewagę (uśmiech).

Najważniejsze jednak, że klienci doceniają wszystkie działania firmy. Efektem są chętnie podejmowane współprace, o których można przeczytać w licznych rekomendacjach zamieszczanych w mediach społecznościowych czy na platformie Google.com. O tym zaufaniu świadczą również regularne prośby o wypowiedzi i komentarze eksperckie dla mediów. Nazwa Elite Nieruchomości w ostatnim czasie pojawiła się w takich tytułach jak Gazeta Wyborcza czy Głos Szczeciński.

Planując inwestycję w nieruchomości warto być na bieżąco z ofertą Elite. Zdaje się, że firma ma już plany na kolejny ważny krok. Wiele wskazuje na to, że będzie to... deweloperka. Póki, co najlepiej umówić się na spotkanie z pośrednikiem w nowym biurze przy ulicy Kwiatkowskiego. Zespół jest do dyspozycji niemal całą dobę. Z agencją można skontaktować się pod numerem telefonu: 91 8171717, ale też za pośrednictwem strony internetowej www.elite.nieruchomosci.pl i przez media społecznościowe - FB: @elite.szczecin oraz Ig: @elite.nieruchomosci.pl

 

© 2024 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce