Inwestuj w nieruchomości nad morzem Dziwnów –miejsce na miarę twojego hotelu

     Przestronny budynek, modny design i profesjonalna obsługa to połowa sukcesu w przypadku hoteli, zarówno tych mniejszych jak i tych większych. Drugą część gwarantuje lokalizacja. Najpopularniejsze miejscowości w kraju nie zawsze są tymi najlepszymi na rozkręcenie biznesu. My polecamy Dziwnów - najbogatszą Gminę w Polce.

 

     Usytuowanie hotelu czy pensjonatu to klucz do sukcesu. W przypadku nadmorskich kurortów nie tylko odległość od morza ma znaczenie, ale wizerunek i atrakcyjność całej miejscowości. Budki z lodami i smażoną rybą to atrakcje, które szybko się nudzą, dlatego warto zrobić rekonesans wszelkich urozmaiceń, tak by nawet kilkutygodniowy pobyt gości obfitował w moc wrażeń.

 

     Nadmorska miejscowość, o której mówi się coraz częściej to Dziwnów. Od kilku lat władze miasta wyraźnie inwestują w liczne rozrywki turystyczne oraz działania na rzecz kultury i sportu. W rezultacie w okresie letnim niewielkie miasteczko tętni życiem przyciągając do siebie turystów, ale także osoby znane i lubiane z mediów. Przekłada się to bezpośrednio na zyski mieszkańców i inwestorów.

 

     Nie tylko rozrywka, ale i samo położenie gminy buduje jej potencjał. Miejscowość leży między trzema akwenami wodnymi: Morzem Bałtyckim, Zalewem Kamieńskim oraz rzeką Dziwna łączącą Bałtyk z Zalewem. Tutejsze plaże zostały uznane za najczystsze w kraju. Różnorodność dziwnowskich wód działa jak magnes na żeglarzy i miłośników sportów wodnych. Warto w tym miejscu wspomnieć, że już od dwóch lat miasto jest organizatorem żeglarskich mistrzostw świata.

 

     Osoby szukające wytchnienia na pewno znajdą je pośród zielonych lasów otaczających jezioro Martwa Dziwna, będącym dawnym naturalnym ujściem rzeki Dziwny. Kilka minut drogi od Dziwnowa znajduje się też zielony obszar Wolińskiego Parku Narodowego, gdzie można spotkać legendarne żubry.

 

     Zdrowy styl życia coraz częściej wywodzi turystów właśnie na polskie wybrzeże. A to dobrze się składa, bo mottem gminy jest aktywny wypoczynek. Władze od lat starają się zbudować sportowy wizerunek miasta. Stąd obecność Alei Gwiazd Sportu czy cykliczne zawody biegowe. Na miejscu działa nieustannie rozbudowywana baza sportowa.

 

     Infrastruktura miasteczka również jest godna uwagi. Wyremontowane drogi, odświeżona promenada, odnowione budynki sprawiają, że inwestorzy coraz chętniej decydują się na zakup gotowych pensjonatów lub gruntu pod ich budowę. Według badań tygodnika Wprost, Dziwnów to najszybciej rozwijająca się nadmorska miejscowość. W 2015 roku odnotowano tu, aż 40 % wzrost dochodów na jednego mieszkańca. To wszystko składa się na podniesie komfortu życia i atrakcyjność prowadzenia tu biznesu. Nie oznacza to, że zakup dowolnej działki lub obiektu od razu się zwróci i wygeneruje spory zysk. Wybierając lokalizację, warto skorzystać z pomocy agencji nieruchomości, która po określeniu potrzeb, oczekiwań i możliwości wybierze odpowiednie dla nas oferty.

 

     Osoby, które zdecydują się postawić pierwsze kroki w branży hotelarskiej, na pewno będą musiały uzbroić się w odrobinę cierpliwość. Korzystna lokalizacja i odpowiednia reklama pozytywnie wpłyną na stworzenie własnej marki i przyśpieszą zarobki. Trzeba mieć jednak świadomość, że hotelarstwo wiąże się z ciężką pracą, nawet w przypadku najmniejszych pensjonatów. Jeśli czujemy, że brak nam rzetelności, staranności i najzwyczajniej nie przepadamy za codziennymi porządkami, konieczne będzie zatrudnienie profesjonalnej obsługi. Uwaga! Prowadzenie własnego hotelu może silnie uzależniać, szczególnie w tak niezwykłej miejscowości jaką jest Dziwnów.

© 2024 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce