Lider wśród biur nieruchomości w Szczecinie i na Pomorzu Zachodnim. Co stoi za wyróżnieniem?

 

- Odpowiedź jest prosta - zadowolenie klientów. To czynnik, który dziś decyduje o “być, albo nie być” wielu firm na rynku. Dlatego celem agencji Elite Nieruchomości Szczecin jest nie tylko pełne wsparcie w obrocie nieruchomościami, ale też uzyskanie pełnego zadowolenia klienta. Jak to osiągnąć?

- Przede wszystkim słuchając. Rozmowa to podstawa każdej współpracy, jednak zanim się ją podejmie należy dokładnie wysłuchać potrzeb klienta. A te najczęściej obejmują takie aspekty jak: zakres cenowy, dopasowanie wielkości nieruchomości do potrzeb lokatorów, poprawienie jakości lokalizacji ze względu na odległość do pracy, szkoły czy sklepów oraz podniesienie poziomu bezpieczeństwa. Dla wielu osób istotne jest też podniesienie prestiżu, imponowanie innym, rywalizacja - np. z sąsiadem czy kolegami z pracy lub po prostu potrzeba zmiany albo zainwestowania wolnych środków finansowych. Łącząc dokładną znajomość potrzeb klientów z wiedzą na temat rynku nieruchomości w zachodniopomorskim, agencja jest w stanie przygotować oferty skrojone miarę. A to skutkuje sprawną, dynamiczną współpracą oraz zadowoleniem klienta z przeprowadzonej transakcji.

Odzwierciedlenie tego można znaleźć w rekomendacjach publikowanych w internecie.

- Najlepsza firma od nieruchomości, im naprawdę śmiało można powierzyć sprawę sprzedaży mieszkania. Szybko i skutecznie znajdą klienta. Błyskawiczne tempo i skuteczna, solidna praca. Polecam

- Długo szukałam przestronnego domu w dobrej lokalizacji. Elite Nieruchomości zdecydowanie ułatwiło mi ten skomplikowany proces i szybko wspólnie znaleźliśmy mieszkanie marzeń. Jestem mega zadowolona.

- Jak sama nazwa wskazuje firma pracująca na europejskim poziomie. Pro klientowska, otwarta na dyskusje, nie szczędząca czasu poświęconego klientowi. Polecam zdecydowanie.

Można powiedzieć, że to właśnie takie opinie biuro Elite Nieruchomości Szczecin przekuło w tytuł Lidera województwa zachodniopomorskiego w prestiżowym konkursie branżowym Otodom 2020. Wyróżnienie jest o tyle ważne, że nad procesem jego przyznawania czuwała niezależna agencja badawcza – IQS. I jak zapewnia Otodom - badanie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby mogły wziąć w nim udział zarówno małe, jak i duże biura, z metropolii oraz z mniejszych miejscowości – wszystko dzięki specjalnie opracowanemu algorytmowi. W ten sposób wszyscy uczestnicy konkursu, a także ich klienci mogą mieć pewność, że każdy startował z tego samego poziomu, a ocena odbyła się z zasadami fair play. - Jako agencja nieruchomości z przeszło 20-letnim doświadczeniem rynkowym dziękujemy za zaufanie i każdą rekomendację. Zapraszamy do kolejnych współpracy!

 

© 2024 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce