Notes (0)
Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy, nadający się na gastronomię, zlokalizowany na pograniczu Pogodna i Śródmieścia. Lokal dwukondygnacyjny ? na parterze znajduje się 118 m2, w przyziemiu 100 m2. Na parterze duże, szerokie   witryny i okna z szybami antywłamaniowymi P4;   w przyziemiu bardzo duże okna wystawowe zapewniające doświetlenie światłem dziennym. Parter   -   ściany gładzone, pomalowane na biało ( można zmienić kolor według życzenia najemcy, sufity podwieszane   z zamontowanym oświetleniem halogenowym, możliwość zainstalowania dodatkowego oświetlenia. Na podłogach wysokiej jakości kafle;   lokal w przyziemiu wykończony w wysokim standardzie ? na podłodze wysokiej jakości kafle (gres szkliwiony), ściany gładzone i malowana, sufity z oświetleniem halogenowym. Przed lokalem znajduje się plac   parkingowy dla klientów (bezpłatne) ? 6   miejsc . W lokalu jest zamontowana klimatyzacja. Do dyspozycji najemcy trzy toalety i pomieszczenia socjalne - WC i wykończone w nowoczesnej glazurze i terakocie. Ogrzewanie gazowe ? piec gazowy dwubiegowy. W cenie najmu możliwość powieszenia podświetlanego kasetonu reklamowego na elewacji budynku. Dodatkowo możliwość odpłatnego powieszenia reklamy na banerze o powierzchni 10 m2 lub 20 m2.   Dodatkowe opłaty : woda, gaz , energia elektryczna ? według zużycia, śmieci. Doskonała wizualizacja i bardzo atrakcyjna lokalizacja przy bardzo ruchliwej jednej z głównych ulic Szczecina.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

ELITE nieruchomości

tel. 91 886 91 81

tel. 91 886 91 82

tel. 91 886 91 83

zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
11 200
Lokale na Wynajem
nr. oferty 363525
Cena
11 200 zł
Cena za m2
51 zł
Miejscowość
Szczecin, Śródmieście-Centrum
Stan prawny
Własność
Rok budowy
1938
Powierzchnia
218 m2
Liczba pokoi
4
Dodatkowe
Parking naziemny, Klimatyzacja, Piwnica
Wyświetleń
10

Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach w wybranych kryteriach wyszukiwania

© 2019 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce