Wybrana oferta jest archiwalna, skontaktuj się z nami.

Szczecin, Centrum

Mieszkania na Sprzedaż
nr oferty 279814
powierzchnia 103 m2
ilość pokoi 4
piętro 1 / 3
standard Bardzo dobry
4pok. 104m2, balkon, p.1/3, Centrum

Mieszkanie przy jednej z bardziej atrakcyjnych ulic Szczecina niedaleko Deptaku Bogusława pełniące obecnie funkcje lokalu mieszkalnego bądź lokalu biurowego z 4 pomieszczeniami (jedno przechodnie): 26, 25, 19 i 16m2; wc 6m2; kuchnia 10m2. W parterach lokale zarówno usługowe jak i gastronomiczne. Lokal po odświeżeniu i odmalowaniu.

Z jednego z pokoju wyjście na balkon. W pokojach parkiet na podłodze, ściany gładzone malowane, na suficie zachowana sztukateria. Drzwi wewnętrzne drewniane odrestaurowane, zewnętrzne antywłamaniowe. Oddzielna kuchnia z oknem z ładną zabudową kuchni. Łazienka z wc i umywalką w glazurze i terakocie z kabiną prysznicową. Do łazienki wchodzimy po kilku schodkach. Okna nowe drewniane.

Brama w dobrym stanie, po remoncie. Ogrzewanie i ciepła woda podgrzewana piecem II obiegowym gazowym.
Szybki termin wydania. Zapraszamy!

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Cena
730 000 zł
Cena za m2
7 056 zł
Miejscowość
Szczecin, Centrum
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan prawny
Własność
Rok budowy
1938
Powierzchnia
103 m2
Standard
Bardzo dobry
Piętro
1
Liczba pokoi
4
Ogrzewanie
Gazowe
Ciepła woda
Piec gazowy
Typ kuchni
Z oknem
Dodatkowe
Internet, Telewizja kablowa, Piwnica
Wyświetleń
469
Sprawdź ratę kredytu
730 000 PLN
7 056 PLN / m2
730 000 Bardzo dobry
Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach

© 2025 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce