★Top Oferta! Piękne 2 pokoje w Centrum Szczecina!★
TYLKO U NAS!Zachęcam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 33.2m2, usytuowanego w kamienicy w samym sercu Szczecina, zaledwie 900m od galerii Galaxy. Doskonała lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do komunikacji, sklepów, szkół i przedszkoli.
Mieszkanie składa się z dwóch urokliwych pokoi – salonu i sypialni, funkcjonalnej kuchni oraz łazienki.
Dodatkowym atutem tej nieruchomości są przynależne dwie przestrzenne piwnice o łącznej powierzchni ponad 7m2.
W mieszkaniu jest ogrzewanie elektryczne, jednak dostępny gaz daje możliwość wstawienia pieca. Mieszkanie zostaje w pełni umeblowane. Ostatnio została odnowiona klatka schodowa oraz dach. Planowane ocieplenie elewacji w niedalekiej przyszłości podkreśli atrakcyjność tej nieruchomości.
Cena do negocjacji!
Zapraszam serdecznie na indywidualne prezentacje, aby osobiście przekonać się o wyjątkowych walorach tego mieszkania!
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !
KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast
Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).