Mieszkanie 2 pokojowe 2 p. Centrum Goleniowa
Gotowe do zamieszkania! 2 pokoje w sercu Goleniowa mieszkanie także Idealne pod inwestycję!Okazja! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych?
A może myślisz o pewnej inwestycji, która od zaraz zacznie przynosić zysk? Ta oferta jest odpowiedzią na Twoje potrzeby!
Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie po remoncie, położone w samym centrum Goleniowa przy
ul. Jana Matejki.
MIESZKANIE: Lokal o powierzchni 38,58 m² znajduje się na komfortowym
drugim piętrze i charakteryzuje się niezwykle funkcjonalnym układem,
który docenią zarówno rodziny, jak i inwestorzy szukający nieruchomości pod wynajem.
W skład mieszkania wchodzą:
- Dwa oddzielne, bardzo ustawne pokoje, które czekają na Twoją aranżację. Ich niezależność zapewnia komfort i prywatność domownikom. To idealna, pusta przestrzeń do stworzenia wymarzonej sypialni, salonu czy pokoju dla dziecka.
- Oddzielna, jasna kuchnia, w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD. Gotowa do użytku od pierwszego dnia po zakupie.
- Łazienka z prysznicem, również kompletnie urządzona i wykończona.
- Funkcjonalny przedpokój.
Mieszkanie jest
świeżo po remoncie – przygotowane, aby nowy właściciel mógł się wprowadzić bez żadnych zmartwień.
LOKALIZACJA: Absolutnie topowa!
Mieszkanie przy ul. Matejki to gwarancja dostępu do
pełnej infrastruktury miasta w zasięgu ręki. W kilka minut spacerem dotrzesz do:
- Sklepów, supermarketów i punktów usługowych,
- Szkół, przedszkoli i żłobków,
- Parków i terenów zielonych,
- Przystanków komunikacji miejskiej,
- Urzędów i placówek kulturalnych.
Zapomnij o codziennych dojazdach – tutaj wszystko, czego potrzebujesz, masz na miejscu!
IDEALNE POD INWESTYCJĘ: Dzięki doskonałej lokalizacji, funkcjonalnemu układowi z
dwoma niezależnymi pokojami i oddzielną kuchnią, mieszkanie jest niezwykle atrakcyjne na rynku wynajmu.
To prawdziwy
gotowiec inwestycyjny, który gwarantuje łatwość w znalezieniu potencjalnych najemców i stanowi stabilne źródło dochodu pasywnego.
NAJWIĘKSZE ATUTY W PIGUŁCE:
✅
Gotowe do wprowadzenia – po remoncie.
✅
Funkcjonalny układ – 2 oddzielne pokoje i osobna kuchnia.
✅
W pełni umeblowana kuchnia i łazienka. ✅
Ścisłe centrum Goleniowa – wszystko w zasięgu spaceru.
✅
Komfortowe 2. piętro.
✅
Pewna inwestycja – mieszkanie bardzo łatwe do wynajęcia.
✅
Okazja cenowa i szybka sprzedaż!
To wyjątkowa oferta, która może się nie powtórzyć.
Nie zwlekaj!
Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na prezentację i na własne oczy zobaczyć potencjał tego miejsca.
Zapraszam do kontaktu!
KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast
Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).