Apartament 150m od Morza!
Tylko u nas!
Apartament w Międzyzdrojach – 150 metrów od morza
 Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 35,71 m², położony w prestiżowej lokalizacji  Międzyzdrojów, zaledwie 150 metrów od piaszczystej plaży.
 W skład apartamentu wchodzi przestronny, przeszklony salon z aneksem kuchennym oraz oddzielna, przytulna sypialnia. 
Przemyślany układ pomieszczeń, duży taras po całej długości apartamentu oraz duże przeszklenia zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz i poczucie przestrzeni.
Garaż w hali podziemnej w kondygnacji -1 dodatkowo płatny 100.000zł netto. Nie ma obowiązku zakupu do Apartamentu.
 To idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego miejsca nad morzem, jak i inwestorów zainteresowanych wynajmem krótkoterminowym w jednej z najbardziej rozpoznawalnych miejscowości nad Bałtykiem.
Dodatkowo istnieje możliwość wykończenia apartamentu pod klienta przez profesjonalną ekipę.
Cena netto + 23% Vat
Kupujący zwolniony z podatku 2% PCC
Oferta na wyłączność!                        
                        KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast
 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).