3 pokoje na Os. Kaliny
Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe (60,1m2), położone na 4 piętrze w 8-piętrowym wieżowcu. Czysta klatka, docieplony blok, nowa winda. Dużo miejsc postojowych. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, w tym dwa przechodnie. Kuchnia oddzielna, z oknem. Łazienka po remoncie, z kabiną prysznicową. Oddzielna toaleta, również po remoncie. Na podłogach panele, płytki, w jednym pokoju wykładzina dywanowa. Ściany tapetowane, częściowo malowane. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,26m2.
KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast
Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).