3 Pokoje - Spółdzielcze Własnościowe - Pogodno
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Pogodno.
Mieszkanie położone jest na 2 piętrze ocieplonego IV piętrowego niskiego bloku z 1989 roku.
Forma własności: Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez Księgi Wieczystej
Na powierzchnię około 55 m2 składają się:
- przestronny, ustawny pokój, z balkonem
- 2 sypialnie
- oddzielna widna kuchnia z oknem
- przedpokój z pojemną szafą
- łazienka z kabiną natryskową, umywalką i pralką.
- osobne WC
Mieszkanie jest po remoncie - instalacje elektryczne, wodne i kanalizacyjne wymienione.
Na podłogach w pokojach i przedpokoju są panele, w łazience i WC gres, oraz farba na ścianach.
W pokojach ściany malowane i gładzone, w łazience kafelki, okna PCV, drzwi wejściowe antywłamaniowe.
Budynek został poddany termomodernizacji, w lokalu jest internet i telewizja kablowa.
Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej. Czynsz 750 zł/mc (ujęte w nim CO i CW, fundusz remontowy, opłaty eksploatacyjne itd).
Przed budynkiem znajduje się nieodpłatny ogólnodostępny parking uliczny.
Klatka schodowa czysta i zadbana. Przed domem dużo zieleńców, za domem plac zabaw oraz skwer osiedlowy.
Dodatkowo do użytkowania przynależna jest piwnica.
Dużym atutem jest bliskość przystanków komunikacji miejskiej, (autobus i niedaleko tramwaj).
W pobliżu market Biedronka, liczne sklepy osiedlowe i punkty usługowe, szkoły, przedszkola, place zabaw, park - pełna infrastruktura miejska.
Mieszkanie jest idealne jako inwestycja pod wynajem lub do własnego zamieszkania.
Polecam i zapraszam na prezentację!
KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast
Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).