Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. użytkowej 60,36 m2 położone na parterze w budynku 4-ro rodzinnym. Klatka wyremontowana.
Mieszkanie składa się z dużego pokoju, z tego pokoju wejście do mniejszego pokoju w którym wybudowany jest kominek, osobnej sypialni, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 8,31 m2, wejście do piwnicy z zewnątrz budynku. Mieszkanie do remontu z możliwością własnej aranżacji. Korzystanie z części wspólnej podwórka. Ogrzewanie z pieca gazowego . Zapraszam na prezentację.
Nie masz gotówki na zakup tej nieruchomości ? To nie problem, nasz doradca finansowy uzyska dla Ciebie najkorzystniejsze finansowanie.
Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną , i współpracę z doradcami bankowymi .Pomagamy w negocjacjach oraz uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.
KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast
Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).