Szczecin, Śródmieście

Mieszkania na Sprzedaż
Obniżka ceny
nr oferty 431752
powierzchnia 65 m2
ilość pokoi 3
piętro 2 / 3
standard Do zamieszkania
3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina 2005 r.,

Na sprzedaż 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 65,20 m2 położone na II piętrze w sercu Szczecina, w solidnym budynku z cegły wybudowanym około 2005 roku.

To wyjątkowa oferta dla rodzin z dziećmi oraz studentów pragnących korzystać z uroków życia miejskiego.
Mieszkanie wyróżnia się przestronnością i funkcjonalnym układem pomieszczeń.
Salon z aneksem kuchennym tworzy przytulną przestrzeń do wspólnego spędzania czasu.
Z większego pokoju można wyjść na balkon, który jest usytuowany od strony południowo-wschodniej, co zapewnia obfitość naturalnego światła przez cały dzień.
Łazienka wykończona glazurą i terakotą, wyposażona w wannę narożną, stanowi idealne miejsce na relaks po dniu pełnym wrażeń.
W mieszkaniu znajdują się panele podłogowe w pokojach, malowane ściany oraz okna PCV.

Centralne ogrzewanie i ciepła woda dostarczane są przez SEC, co gwarantuje wygodę i oszczędność.
Lokalizacja jest niewątpliwie jednym z największych atutów tej oferty - wszystko, co potrzebne do codziennego życia, znajduje się w zasięgu ręki: obiekty użyteczności publicznej, komunikacja miejska oraz liczne atrakcje kulturalne i gastronomiczne.
Przy budynku dostępne są rotacyjne miejsca parkingowe, a dodatkowo istnieje możliwość korzystania z parkingu strzeżonego.
Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz, co czyni je doskonałą inwestycją zarówno dla rodzin szukających wymarzonego domu, jak i dla inwestorów planujących wynajem.

Oferta na wyłączność.
Zapraszam na prezentację – klucze
dostępne w biurze.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Cena
530 000 zł
Cena za m2
8 128 zł
Miejscowość
Szczecin, Śródmieście
Rodzaj budynku
Niski blok
Stan prawny
Własność
Rok budowy
2005
Powierzchnia
65 m2
Standard
Do zamieszkania
Piętro
2
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Aneks
Wyświetleń
15
Sprawdź ratę kredytu
530 000 PLN
8 128 PLN / m2

ELITE nieruchomości

tel. 91 817 17 17

zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
530 000 Do zamieszkania
Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach

© 2025 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce