Szczecin, Pogodno

Mieszkania na Wynajem
Obniżka ceny
nr oferty 425303
powierzchnia 80 m2
ilość pokoi 3
piętro 1 / 3
standard Bardzo dobry
Luksusowy w pełni umeblowany apartament 3-pokojowy rozkładowy o powierzchni 80m2 zlokalizowany w apartamentowcu z windą z 2008 roku blisko Centrum. Stanowisko garażowe otwarte w podziemnym garażowcu, płatne dodatkowo 300zł, obligatoryjnie.

Na nieruchomość składają się duży salon otwarty na kuchnie oraz przedpokój, 2 sypialnie ok. 16m2 i 10m2, jedna z garderobą, oraz łazienka z wc. Z sypialni wyjście na duży balkon 8m2 od strony południowej. Kuchnia w formie aneksu kuchennego umeblowana z pełnym wyposażeniem agd wysokiej jakości (lodówko-zamrażarka, zmywarka, piekarnik z płytą elektryczną).
Mieszkanie komfortowe w pełni umeblowane i wyposażone (jak na zdjęciach). Łazienka nowocześnie wykończona, wyposażona w duży prysznic, wc, umywalkę oraz pralkę. Uroku dodaje oświetlenie ledowe.

Dodatkowe opłaty to czynsz 520zł (w tym zaliczka na zimną wodę, utrzymanie części wspólnych, wywóz śmieci) na który składa się również utrzymanie garażu + SEC (ogrzewanie, podgrzanie zimnej wody) + prąd. Najemca zawiera umowę indywidualnie z dostawcą internetu i telewizji. Kaucja 5000zł. Termin wydania od 1 sierpnia 2025r. Najem bez zwierząt. Preferowany najem okazjonalny. Mieszkanie idealne dla 2 osób lub modelu rodziny 2+1.

Apartament zlokalizowany jest na zamkniętym osiedlu z pięknie zagospodarowanym w ławeczki dziedzińcem oraz placem zabaw dla dzieci.
Oferta godna polecenia ze względu na wysoki standard oraz świetną lokalizację.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Cena
3 700 zł
Cena za m2
46 zł
Miejscowość
Szczecin, Pogodno
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Stan prawny
Własność
Rok budowy
2008
Powierzchnia
80 m2
Standard
Bardzo dobry
Piętro
1
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Aneks
Dodatkowe
Winda, Garaż, Internet, Telewizja kablowa
Wyświetleń
8
3 700 PLN
46 PLN / m2

ELITE nieruchomości

tel. 91 817 17 17

zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
3 700 Bardzo dobry
Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach

© 2025 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce