Wybrana oferta jest archiwalna, skontaktuj się z nami.

Szczecin, Pomorzany

Mieszkania na Wynajem
Obniżka ceny
nr oferty 421042
powierzchnia 49 m2
ilość pokoi 2
piętro 5 / 11
standard Bardzo dobry
2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Pomorzany

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego i praktycznego mieszkania zlokalizowanego w wieżowcu w bezpośrednim sąsiedztwie Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Idealna oferta dla studentów jak również rodzin. W okolicy znajduje się znacząca liczba sklepów, aptek oraz innych obiektów usługowych.
   Mieszkanie składa się z przytulnego salonu, sypialni, kuchni z mikrofalówką i piekarnikiem, oraz łazienki. Funkcjonalny układ pomieszczeń sprawia, że każda przestrzeń jest wykorzystana w sposób optymalny, zapewniając mieszkańcom swobodę i wygodę.

   Wieżowiec posiada dwie windy, co gwarantuje szybki i łatwy dostęp do mieszkania. Dodatkowym atutem jest możliwość negocjacji rabatu w zamian za odświeżenie mieszkania według własnych upodobań, co pozwala dostosować przestrzeń do indywidualnych potrzeb najemcy.

   Kaucja za mieszkanie wynosi 2600 zł, a minimalny okres wynajmu obejmuje jeden rok. Transakcja jest uregulowana notarialnie, a umowa najmu została przygotowana w sposób kompleksowy, zapewniając obie strony uczestniczące w transakcji pełne bezpieczeństwo i klarowność warunków.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Cena
2 000 zł
Miejscowość
Szczecin, Pomorzany
Rodzaj budynku
Wieżowiec
Stan prawny
Własność
Rok budowy
1980
Powierzchnia
49 m2
Standard
Bardzo dobry
Piętro
5
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Dodatkowe
Winda
Wyświetleń
44
2 000 PLN
0 PLN / m2
2 000 Bardzo dobry
Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach

© 2024 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce