2 Pokoje w Centrum Szczecina z Balkonem
Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum Szczecina | ul. Jacka Malczewskiego Do wynajęcia komfortowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone na 1. piętrze zadbanego budynku przy ul. Jacka Malczewskiego — w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina.
Wnętrze jest jasne, funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone, a przemyślany układ zapewnia wygodę codziennego użytkowania. Dużym atutem mieszkania jest balkon, który stanowi idealne miejsce na poranną kawę lub chwilę relaksu po pracy.
Lokalizacja premium:
- ścisłe centrum miasta
- kilka minut spacerem do CH Galaxy
- szybki dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaje i autobusy)
- w bezpośrednim sąsiedztwie restauracje, kawiarnie, sklepy oraz punkty usługowe
- blisko uczelni, parków i terenów spacerowych
Najważniejsze atuty nieruchomości:
- 2 ustawne pokoje
- osobna, wygodna kuchnia
- balkon
- piętro 1
- prestiżowa, centralna lokalizacja
- idealne dla pary, singla lub osób pracujących zdalnie
Mieszkanie stanowi doskonałe połączenie komfortu, funkcjonalności oraz wyjątkowej lokalizacji, gwarantując wygodne życie w centrum miasta.
Najem okazjonalny.OPŁATY:*czynsz najmu - 2000zł
* czynsz administracyjny - 978
*Opłata za energię elektryczną według zużycia
*kaucja - 3000
Serdecznie zapraszam na prezentację!
KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast
Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).