Szczecin, Osów

Obiekty komercyjne na Sprzedaż
Obniżka ceny
nr oferty 330228
powierzchnia 500 m2
piętro parter
Obniżka ceny o 1 mln. zł.   !!!

NA SPRZEDAŻ : Firma - SERWIS SAMOCHODOWY funkcjonujący od ponad 30 lat z zabudowaniami w tym dom    !!!
                 
Polecam na sprzedaż funkcjonujący od ponad 30 lat serwis samochodowy w skład którego wchodzą : Stacja Kontroli Pojazdów z aktualną koncesją na wykonywanie przeglądów samochodów , warsztat mechaniki samochodowej /2 stanowiska/ , stanowisko napraw blacharskich,
stanowisko   przygotowania do   lakierowania , komora lakiernicza, zaplecze socjalne i   biuro. Obiekt obejmujący serwis samochodowy ma powierzchnię ok.300 m.kw. i znajduje się częściowo na działce o pow. 688 m kw. będącej w użytkowaniu wieczystym , częściowo na 3 działkach przyległych należących do   Miasta i odpłatnie użytkowanych przez obecnego właściciela. Oprócz obiektów warsztatowych na terenie działki znajduje się dom mieszkalny , parterowy z użytkowym poddaszem , garażem na 2 samochody w podziemiu oraz dobudowanym pomieszczeniem mogącym pomieścić ok.20 osób i wykorzystywanym obecnie jako tzw. Klub "Harleya" . Dodatkowo na działce jest altana oraz plac postojowy dla samochodów. Dodatkowy plac postojowy urządzony jest na jeszcze jednej działce miejskiej użytkowanej na zasadzie dzierżawy.
  Obiekt jest sprzedawany z pełnym wyposażeniem warsztatu, lakierni , blacharni i Stacji Kontroli Pojazdów / m.in. z systemem diagnostyki komputerowej pojazdów renomowanej firmy Bosch/ , w pozostałych obiektach / dom, klub/ również może pozostać pełne wyposażenie. Możliwe jest również przepisanie koncesji na prowadzenie badań technicznych pojazdów na nowego właściciela, jak również dalsze zatrudnienie obecnie pracujących , doświadczonych diagnostów i mechaników.
Dom znajdujący się na terenie obiektu to częściowo dobudowana w 1978 r. do domu poniemieckiego część. Wszystkie mury zewnętrzne domu z cegły ocieplone wełną mineralną. dach pokryty blacho-dachówką , ocieplony i zabezpieczony folią paroizolacyjną .   Dom jest parterowy z użytkowym poddaszem:: na parterze znajduje się   salon o pow. 40 m kw , kuchnia z wyjściem na duży taras z murowanym grilem, łazienka z wc. , dodatkowo   2 pokoje oraz druga łazienka z wc.. Na poddaszu znajdują się dwa pokoje oraz 3 łazienka .Wszystkie okna w domu z   PCV.
Do domu zostało dobudowane pomieszczenie z toaletą , które aktualny właściciel   wykorzystuje jako tzw. klub "Harleya" . W podziemiu domu znajduje się garaż mogący pomieścić 2 samochody.
Zarówno dom jak i obiekty warsztatowe posiadają własne ogrzewanie. Stanowisko diagnostyczne przeszło remont ok. 2 lata temu .
Polecamy - taka oferta na rynku jest rzadkością !
  Można przejąć funkcjonujący   , dochodowy interes w miejscu do którego   Klienci przyzwyczajeni są od ponad 30 lat.!!!
  Dodatkowo mamy dom w którym możemy zamieszkać lub np. wykorzystać go jako obiekt do wynajmu .
Renoma firmy, lokalizacja obiektu przy głównej ulicy   , przejęcie dobrze funkcjonującego interesu to niewątpliwe atuty tej oferty !!!
Zapraszam do osobistego zapoznania się z ofertą i składania ofert kupna !!! Każda rozsądna propozycja zostanie rozważona !!!
  Cena oczywiście do negocjacji !!!
BIURO POSIADA PEŁNĄ WYŁĄCZNOŚĆ NA SPRZEDAŻ TEGO OBIEKTU !!!

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Cena
1 800 000 zł
Cena za m2
3 998 zł
Miejscowość
Szczecin, Osów
Rodzaj budynku
Warsztat
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
500 m2
Powierzchnia działki
688 m2
Dodatkowe
Parking naziemny, Garaż, Internet
Wyświetleń
182
Sprawdź ratę kredytu
1 800 000 PLN
3 998 PLN / m2

ELITE nieruchomości

tel. 91 886 91 81

zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
1 800 000
Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach

© 2020 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce